دلیل ازدواج نکردن با کسی که او را دوست دارید

ساخت وبلاگ
چکیده : بسیاری از دخترها عروس شدن را رویای کودکی و مثل یک شاهزاده به نظر رسیدن را آرزوی خود می‌دانند.... با عنوان : دلیل ازدواج نکردن با کسی که او را دوست دارید بخوانید :


بسیاری از دخترها عروس شدن را رویای کودکی و مثل یک شاهزاده به نظر رسیدن را آرزوی خود می‌دانند. این افسانه هیچوقت به واقعیت نمی‌پیوندد. یافتن یک شاهزاده و همه رویاهای عروسی شاهانه باد هوا است. در ادامه پنج دلیل اشتباه برای دخترانی که به ازدواج رو می‌آورند ارایه می‌شود
 

 فرار از خانه

از نظر مشاور روان درمان بسیاری از دخترخانم‌ها ازدواج را راه حلی برای فرار از مشکلات خانواده می‌دانند. این اشتباه به مسیری کشیده می‌شود که راه گریزی از آن نخواهد بود. در این شرایط همسر باید در نقش یک ناجی ظاهر شود. پس اگر ازدواج برای فرار از مشکلات است با کسی که او را دوست دارید ازدواج نکنید.
 

 ازدواج به دلیل آشنایی طولانی مدت 

مشاور روانشناس میگوید کسانی که از کودکی با هم آشنایند و با هم زندگی کرده‌اند و از وقتی چشم باز کرده‌اند فقط یکی را دیده‌‌اند نباید با هم ازدواج کنند چون آنها هیچ و قت فرصت تجربه ارتباط با دیگران را نداشته و به انتخاب فکر نکرده‌اند.
اگر فکر می‌کنید تنها همسرتان توانایی برآوردن نیاز شما را دارد با او ازدواج نکنید. وابسته بودن به یک نفر و عدم توانایی یک زندگی مستقلانه، یک عنصر تصمیم گیری ازدواج نکردن با کسی است که او را دوست دارید.

 

برای خواندن ادامه مطلب مهمترین دلیل ازدواج نکردن به سایت مراجعه کنید.

برای مشاوره خانواده می توانید با مشاوران مرکز  هنر زندگی تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره خانواده آنلاین کلیک کنید.

مشاوره ازدواج,ازدواج نکردن,...
نویسنده : پوریا بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 16 بهمن 1396 ساعت: 16:09