مرکز مشاوره

ساخت وبلاگ
چکیده : مرکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی هنر زندگی (تنها مرکز مشاوره تایید شده ازسوی خانه روانش... با عنوان : مرکز مشاوره بخوانید :

مرکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی هنر زندگی


(تنها مرکز مشاوره تایید شده ازسوی خانه روانشناس ایران جهت فعالیت در فضای مجازی)

 

تماس شبانه روزی

 

مشاوره تلفنی روانشناسی و مشاوره خانواده


تماس فقط از طریق تلفن ثابت


9099075228

 

 

در باره ی مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی هنر زندگی 

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در جهت ارتقا سلامت جامعه با آموزشهای نوین فردی و مشاوره های کاملا محرمانه توسط اساتید دانشگاه ها و مشاوران مجرب سعی در بهبود زندگی فردی هر ایرانی دارد. در بیست سالی که در کنار شما هستیم  هیچ زمانی اهمیت و حساسیت مشاوره به اندازه سالهای اخیر نبوده، در سالهای اخیر با توجه به دغدغه های بسیار مردم و پیچیده شدن روابط اجتماعی، راهنمایی و مشاوره یک فرد متخصص (مشاور روانشناس) امری جدایی ناپذیر در زندگی یکایک ما می باشد موسسه هنر زندگی و خانه روانشناس ایران امیدوارند که در راستای بهبود سلامت فردی و اجتماعی به شما کمک کنند و با راهنمایی ها و مراقبت های مستمر و متخصصانه در محیطی آرامش بخش و دوستانه در موفقیت و آرامش شما سهمی اساسی را ایفا کنند.

 

لزوم مشاوره روانشناسی    

امروزه اهمیت و جایگاه استفاده از خدمات مشاوره‌ای و روانشناسی بیش از پیش بر ما نمایان است در حقیقت هرچه بر میزان تحصیلات و آگاهی مردم افزوده می‌شود و هرچه زمان به جلوتر گام برمی‌دارد، علاقه افراد جهت اخذ مشاوره و راهنمایی از مشاورین باتجربه و خبره (دکتر روانشناس) بیشتر و بیشتر می‌شود. با توجه به شیوه‌های زندگی نوین و پیچیده ‌تر شدن شرایط زندگی و گسترش روابط ،  افراد با استرسها و فشارهای بیشتری در زندگی روز مره خود مواجه اند این امر منجر به آن شده که همه ما  لزوم مشورت و مراقبت جستن از یک مشاور روانشناس خوب در زندگی خود را امری لازم بدانیم.


اهداف نزدیک راهنمایی و مشاوره روانشناسی

هدف نزدیک راهنمایی، یاری کردن فرد است در حل مسایل زندگی و رفع مشکلات مادی و خانوادگی، انتخاب رشته تحصیلی، شغل و غیره. در همه این موارد، راهنمایی با توجه به اوضاع و احوال خانواده و جامعه ای که فرد در آن زندگی میکند و خصوصیات و کیفیات فرد به کمک و یاری شخص می‌پردازد. در واقع، در این مرحله، راهنمایی پیشگیری و علاج واقعه قبل از وقوع است؛ زیرا با شناخت فرد و آشنا ساختن او با فرصت های مناسب و موقعیت‌ها، موارد موفقیت یا عدم موفقیت را برایش روشن می سازد و مانع می‌شود که مساعی وقت، سرمایه مادی و معنوی خود را در راهی ناشناخته صرف کند.

 

هدف غایی و بلند مدت مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده

اما هدف غایی مشاوره روانشناسی آن است که شخص بتواند با دانش و آگاهی به حل مسایل و مشکلات خویش بپردازد، در مراحل مختلف زندگی و پیشامدهای آن، تصمیمات عاقلانه و هوشیارانه اتخاذ نموده و هدف‌های با ارزشی برای خود انتخاب کند. بیهوده از شغلی به شغل دیگر نپردازد، از شاخه ای به شاخه دیگر نپرد. درواقع، هدف غایی مشاور روانشناس خوب ایجاد خودرهبری در فرد است. اهداف نزدیک و غایی، در حقیقت جدا از یکدیگر نیستند. راهنمایی آنی و نزدیک، شرط لازم و مکمل راهنمایی غایی و خود-رهبری است.

 

 

با ما هنر زندگی  را بیاموزید

 

منبع: مرکز مشاوره

 

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی ,مرکز مشاوره روانشناسی ,مشاوره شغلی ,مشاوره خانواده ,مشاوره ازدواج ,مشاوره خوب در تهران ,روانشناس خوب در تهران ,مشاوره خانواده خوب در تهران ,...
نویسنده : پوریا بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت: 20:10