مرکز مشاوره روانشناسی | شمال تهران

ساخت وبلاگ
چکیده : مرکز مشاوره روانشناسی | شمال تهران نویسنده : هنر زن... با عنوان : مرکز مشاوره روانشناسی | شمال تهران بخوانید :
مرکز مشاوره روانشناسی | شمال تهران

مرکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی هنر زندگی
(تنها مرکز مشاوره تایید شده ازسوی خانه روانشناس ایران جهت فعالیت در فضای مجازی)

تماس شبانه روزی
مشاوره تلفنی روانشناسی و مشاوره خانواده
تماس فقط از طریق تلفن ثابت
9099075228

در باره ی مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی هنر زندگی 

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در جهت ارتقا سلامت جامعه با آموزشهای نوین فردی و مشاوره های کاملا محرمانه توسط اساتید دانشگاه ها و مشاوران مجرب سعی در بهبود زندگی فردی هر ایرانی دارد. در بیست سالی که در کنار شما هستیم  هیچ زمانی اهمیت و حساسیت مشاوره به اندازه سالهای اخیر نبوده، در سالهای اخیر با توجه به دغدغه های بسیار مردم و پیچیده شدن روابط اجتماعی، راهنمایی و مشاوره یک فرد متخصص (مشاور روانشناس) امری جدایی ناپذیر در زندگی یکایک ما می باشد موسسه هنر زندگی و خانه روانشناس ایران امیدوارند که در راستای بهبود سلامت فردی و اجتماعی به شما کمک کنند و با راهنمایی ها و مراقبت های مستمر و متخصصانه در محیطی آرامش بخش و دوستانه در موفقیت و آرامش شما سهمی اساسی را ایفا کنند.

لزوم مشاوره روانشناسی    

امروزه اهمیت و جایگاه استفاده از خدمات مشاوره‌ای و روانشناسی بیش از پیش بر ما نمایان است در حقیقت هرچه بر میزان تحصیلات و آگاهی مردم افزوده می‌شود و هرچه زمان به جلوتر گام برمی‌دارد، علاقه افراد جهت اخذ مشاوره و راهنمایی از مشاورین باتجربه و خبره (دکتر روانشناس) بیشتر و بیشتر می‌شود. با توجه به شیوه‌های زندگی نوین و پیچیده ‌تر شدن شرایط زندگی و گسترش روابط ،  افراد با استرسها و فشارهای بیشتری در زندگی روز مره خود مواجه اند این امر منجر به آن شده که همه ما  لزوم مشورت و مراقبت جستن از یک مشاور روانشناس خوب در زندگی خود را امری لازم بدانیم.


مشاوره خانواده

اهداف نزدیک راهنمايي و مشاوره روانشناسی

هدف نزديک راهنمايي، ياري کردن فرد است در حل مسايل زندگي و رفع مشکلات مادي و خانوادگي، انتخاب رشته تحصيلي، شغل و غيره. در همه اين موارد، راهنمايي با توجه به اوضاع و احوال خانواده و جامعه ای که فرد در آن زندگی میکند و خصوصيات و کيفيات فرد به کمک و ياري شخص مي‌پردازد. در واقع، در اين مرحله، راهنمايي پيشگيري و علاج واقعه قبل از وقوع است؛ زيرا با شناخت فرد و آشنا ساختن او با فرصت هاي مناسب و موقعيت‌ها، موارد موفقيت يا عدم موفقيت را برايش روشن مي سازد و مانع مي‌شود که مساعي وقت، سرمايه مادي و معنوي خود را در راهي ناشناخته صرف کند.

هدف غایی و بلند مدت مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده

اما هدف غايي مشاوره روانشناسی آن است که شخص بتواند با دانش و آگاهي به حل مسايل و مشکلات خويش بپردازد، در مراحل مختلف زندگی و پيشامدهاي آن، تصميمات عاقلانه و هوشيارانه اتخاذ نموده و هدف‌هاي با ارزشي براي خود انتخاب کند. بيهوده از شغلي به شغل ديگر نپردازد، از شاخه اي به شاخه ديگر نپرد. درواقع، هدف غايي مشاور روانشناس خوب ایجاد خودرهبري در فرد است. اهداف نزدیک و غایی، در حقيقت جدا از يکديگر نيستند. راهنمايي آني و نزديک، شرط لازم و مکمل راهنمايي غايي و خود-رهبري است.

منبع: مرکز مشاوره روانشناسی | شمال تهران

مرکز ،مشاوره ،روانشناسی ، شمال، تهران ،مرکز مشاوره روانشناسی ، شمال تهران,...
نویسنده : پوریا بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت: 18:34