مشاوره درمان مشکلات جنسی تلفنی و سکس تراپی

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا می دانید مشاوره جنسی و زناشویی چه کاربردی دارد ؟ آیا کمک گرفتن از مراکز مشاوره جنسی کا... با عنوان : مشاوره درمان مشکلات جنسی تلفنی و سکس تراپی بخوانید :

آیا می دانید مشاوره جنسی و زناشویی چه کاربردی دارد ؟ آیا کمک گرفتن از مراکز مشاوره جنسی کاره درستی است ؟ به دلیل عدم آگاهی از موضوع جنسی است که مشاوره مشکلات جنسی و بیشتر مشاوره تلفی جنسی تبدیل به یک موضوع بسیار پیچیده شده است. هر چند که مشاوره جنسی معمولا مربوط به زندگی زناشویی و روابط زن و شوهر پس از ازدواج می شود اما صرفا مشاوره تلفنی درمان مشکلات جنسیبه زندگی زناشویی محدود نمی شود. هر فرد، چه دختر چه پسر با رسیدن به سن بلوغ، که معمولا با بلوغ جنسی آغاز می شود، با شرایط جدیدی مواجه می شود. اگر با آموزش و آگاهی همراه نباشد مشکلات زیادی را برای نوجوانان در سنین بلوغ به وجود خواهد آورد. آموزش های جنسی باید به دور از پرده دری و با رعایت عفت صورت گیرد چرا که مشاوره جنسی نه تنها ضرری برای فرد ندارد بلکه سبب رفع بسیاری از مشکلات زوج ها و افراد تازه به سن بلوغ رسیده می باشد.


برای دریافت مشاوره جنسی تلفنی و سکس تراپی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

مشاوره جنسی و مشکلات جنسی در سنین نوجوانی و جوانی

 

سن بلوغ ( که در دوران نوجوانی افراد می باشد) ، سن تغییر هورمون ها ، رشد اندام های بدن و مجموعا دوره گذار از دوره نوجوانی به بزرگسالی است. فرد در این سن شرایط بدنی جدیدی را تجربه می کند که به همین دلیل باید نسبت به شرایط جیدی خود شناخت پیدا کند. شناخت کامل از مسائل جنسی، شرایط فیزیکی سن بلوغ به لحاظ بهداشت و جسمی دارای اهمیت بسیاری است. در اغلب موارد شاهد هستیم که در اکثرا خانواده ها والدین به دلیل حجب و حیا و نوع رابطه ای که با فرزندان دارند، آموزش و مشاوره جنسی مناسب را برای فرزندان ارائه نمی دهند. که همین امر سبب بروز بسیاری از مشکلات در آینده فرزندانشان می شوند.
 

اهمیت آموزش و مشاوره مشکلات جنسی برای والدین

 

از آنجایی که در مدارس بستر مناسبی برای آموزش و مشاوره جنسی فراهم نیست. یکی از راه های مناسب برای کمک به نوجوان می تواند استفاده از مشاوره جنسی، مراکز مشاوره جنسی و زناشویی باشد. استفاده از خدمات مشاوره جنسی ، مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره جوان مراکز مشاوره می تواند بسیار به شما در حل مشکلات کمک کند. والدین می توانند با استفاده از مشاوره جسنی، آموزش های لازم برای انتقال مسائل جنسی به فرزندانشان را بیاموزند. از آنجایی که مراکز مشاوره به راحتی در دسترس نست مسئله را کمی پیچیده تر می کند. والدین می توانند از خدمات مشاوره تلفنی مراکز مشاوره تلفنی بهرمند شوند.
 

چرا آموزش و مشاوره تلفی جنسی مراکز مشاوره جنسی را به والدین توصیه می کنیم

 

برای استفاده از مشاوره تلفنی مشکلات جنسی و مشاوره تلفنی خانواده چندین دلیل وجود دارد که اولین دلیل این است که مشاوره تلفنی همیشه در دسترس خانواده می باشد و در صورت هر گونه مشکل به راحتی می توانند فارغ از زمان و مکان در هر شهر یا روستایی که هستند مشاوره بگیرند. دوم این که مسائل جنسی و آموزش آن به فرزندان در جهت آگاهی بخشی و جلوگیری از خطا رفتن نوجوان است. به همین دلیل آموزش و مشاوره جنسی باید به گونه به او آموزش داده شود که باعث ایجاد مشکل در نوع ارتباط پدر فرزندی یا مادر فرزندی نشود و حرمت های خانواده شکسته نشود. سوم دلیل این است که معمولا والدین و همچنین نوجوانان خجالت می کشند تا در مورد مسائل و مشکلات جنسی با هم صحبت کنند. در این موارد مشاوران می توانند به عنوان یک راه مناسب به عنوان شخص سوم، ارتباط بهتری با شخص برقرار کنند. از آنجایی بیان حضوری مسائل جنسی شرم دارد، مشاوره تلفی جنسی می تواند راه حلی مناسب برای برطرف کردن این مشکل باشد تا نوجوانان بتوانند به راحتی مشکلات و مسائل جنسی خود را بیان و مطرح نمایند. مرکز تخصصی مشاوره روانشناسی هنر زندگی آماده است تا با متخصصان خود پاسخگوی سوالات شما باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگیرید.
 

مشاوره جنسی و رفع مشکلات زناشویی

 

علاوه بر آموزش و والدین و نوجوانان در مورد مسائل جنسی، کاربرد اصلیمشاوره مشکلات جنسی تلفنی می تواند برای زوج های جوان باشد. هر چند که بخشی از مخاطبین مشاوره جنسی را زنان و مردن میانسال تشکیل می دهند. اما در اغلب موارد مخاطبین ما زوج های جوان هستند که تازه زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند. مشکلاتی که معمولا در بین زوج های جوان دیده می شود ای است که افراد در ابتدای زندگی شناخت مناسبی از زندگی مشترک و روابط زناشویی ندارند. خیلی از زوج هایی که هنوز وارد زندگی مشترک نشده اند، زندگی مشترک را شروع مشکلات مالی و بی توجهی همسر می دانند. ولی تجربه ما در این چند سال ثابت کرده که بزرگترین مشکل زوج های جوان که تازه زندگی مشترک خود را شروع کرده اند نداشتن روابط صحیح زناشویی و روابط جنسی است. رابطه ی جنسی تنها وسیله ای برای ارضا شدن میل جنسی نیست و در حقیقت وسیله ای است برای ابراز عشق و عشق وروزی به همسر...

در مواردی که از مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی استفاده کردند مشاهده کردیم که  روابط زوج ها بعد از استفاده از مشاوره جنسی و روابط زناشویی این مرکز بسیار مستحکم تر شده و میزان علاقه و محبت زوجین بسیار نسبت به هم افزایش پیدا کرده است. 
 

اهمیت مشاوره جنسی و روابط زناشویی برای زوج ها جوان

 

زوج ها باید در نظر داشته باشند که مزاج و طبع همسرشان با آنها متفاوت است. چرا که اکثر مشکلات مشاهده شده در زندگی زناشویی و روابط جسنی افراد ناشی از تفاوت موجود در طبع زوج ها می باشد. اگر طبع زوج ها به هم نزدیک باشد معمولا مشکل جدی برای آنها پیش نخواهد آمد. اما در صورت عدم تطابق مزاج زوج ها، نیاز به مشاوره جنسی خواهند داشت. ئس از تعیین مزاج، باید از برنامه غذایی متناسب با مزاجشان استفاده نمایند و علاوه بر غذا، نوع رفتار ها و عادات زوج ها هم تاثیر بسزایی در روابط جنسی دارند. با استفاده از مشاوره روانشناسی زوج ها متوجه نحوه اصلاح رفتار و عادات زناشویی و جنسی خود می شوند.
 

چرا  مشاوره جنسی و روابط زناشویی تلفنی را توصیه می کنیم

 

معمولا هزینه شرکت شرکت در جلسات مشاوره جنسی یا حتی کارگاه های مشاوره جنسی بالاست و بسیاری از زوج ها توان شرکت در این جلسات را ندارند علاوه بر هزینه سنگین این جلسات، به دلیل حیا و حجب خانواده ایرانی مشاوره تلفنی می تواند یک راهکار مناسب باشد تا زوج ها بتوانند به راحتی مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند. از دیگر دلایل برتریت مشاوره تلفنی بر مشاوره حضوری می توان به نداشتن وقت و درگیری های کاری زیاد امروزه افراد اشاره داشت. مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی آماده است تا با متخصصان خود پاسخگوی تمامی سوالات شما با خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری خود می باشد.
 

برای دریافت مشاوره تلفنی جنسی و سکس تراپی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

مشاوره جنسی . مشاوره تلفنی جنسی . مشاوره درمان مشکلات جنسی . مشاوره جنسی . مشاوره تلفنی درمان مشکلات جنسی,...
نویسنده : پوریا بازدید : 25 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 23:59