چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم,دختران مغرور,جذب دختران مغرور

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

غرور چیست ؟

اگر بخواهیم کلی تعریف کنیم غرور یکی از هیجان های خودآگاه است. هیجان های خود آگاه هیجان هایی هستند که باعث می شوند تا خودپنداره ی افراد، یعنی تصوری که آن ها از خودشان دارند، تغییر کند. همه ما به هنگام موفقیت در چالش های زندگی غرور را حس می کنیم. این غرور به ما می فهماند که ما در زندگی در کجا قرار داریم. معمولا با توجه به درجه سختی چالش برای ما، غرور ما بعد از موفقیت در آن افزایش می یابد. اما این تنها راه برای افزایش غرور نیست. افرادی وجود دارند که بدون داشتن چالشی خاص در زندگی و بدون سپری کردن سختی ها، همواره مغرور هستند.

 

خودشیفتگی یا غرور؟

خودشیفتگی حالتی است که فرد دائما دغدغه خودش را دارد. احتمالا از نزدیک و یا در شبکه های اجتماعی افرادی را دیده ایم که تمایل دارند، بیش از حد زندگی خود را به بقیه نشان دهند. آن هم بخش هایی از زندگی شان را که معمولا دیگران تمایلی به نشان دادن یا دیدنش ندارند. اما افراد مغرور این گونه نیستند. آن ها مرموزند و تمایلی برای نزدیک کردن آدم ها به خودشان را نشان نمی دهند. در نگاه اول به نظر می رسد آن ها تمایلی برای نزدیک کردن دیگران به خودشان را ندارند اما در باطن چنین نیست.

 

چرا بعضی از دختران مغرورند؟

۱. وضعیت شغلی و تحصیلی والدین
۲. دوران کودکی و همبازی ها
۳.ناتوانی در برقراری ارتباط

غرور در شخصیت افراد اغلب محافظی در برابر آسیب دیدن و ضربه خوردن آن هاست. غرور باعث می شود فرد مغرور احساس کند تا کسی قرار نیست به او انقدر نزدیک شود تا بتواند به آن ها آسیب بزند و یا آن ها را طرد کند. دختران مغرور با استفاده از این سپر همواره این را به خود می گویند: دیگران ارزش نزدیک شدن به من را ندارند و من از بقیه برتر هستم. اما این سپر برتر بودن یک سپر شکننده است که فرد نمی تواند مدت زیادی خود را با آن مشغول کند. دختران مغرور معمولا از ارتباطات کم خود نیز ناراضی هستند. غرور کاذب آن ها به دلیل ارتباطات اولیه با پدر و مادرشان پیش می آید. معمولا پدر و مادر این افراد تحصیلات بالایی داشته و بیشتر وقت خود را صرف کار و شغلشان می کرده اند. آن ها در کودکی همبازی های بزرگ تر از خود داشته و معمولا ساعات زیادی را تنها بوده اند. این تنهایی در دوره کودکی خود باعث می شود تا آن ها در فراگیری روش های ارتباطی نیز ناکام بمانند. در واقع آن ها علاوه بر این که تمایل زیادی به برقراری رابطه با افراد دیگر دارند اما نمی توانند به خوبی از پس روابط اجتماعی بربیایند.

 

توقعات دختران مغرور

با توجه به مسایلی که گفته شد آن ها دوست دارند تا نیاز و ناکامی را که در دوره کودکی در ارتباط با والدینشان حس کرده اند را در روابط عاطفی شان ارضا کنند. بدین صورت که آن ها مانند کودکان نوزاد دائم در حال درخواست توجه هستند و هرچیزی که شما را به عنوان شریک عاطفی به خود مشغول کند تهدیدی به حساب می آورند. آن ها دوست دارند که شما همواره، تنها و فقط درگیر او باشید. بدیهی است که ما نمی توانیم دائما به فرد دیگری توجه کنیم.

از طرفی دیگر آن ها از قبول مسئولیت سرباز می زنند و نمی توانند مسئولیت رابطه را پذیرا باشند. آن ها با رفتارشان به شما می فهمانند که قرار نیست ارتباط دو طرفه ای را با شما ادامه دهند و نیازمند یک مراقبی هستند تا بدون وقفه به آن ها سرویس دهد.

 

چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم ؟

گفتیم که دختران و به صورت کلی تر انسان های مغرور بدون دست آوردی خاص خود را بسته نگه می دارند و اجازه نمی دهند دیگران به آن ها نزدیک شوند. آن ها تلاش های شما برای دوستی را نادیده می گیرند و با هربار تلاش، شما را بیشتر پس می زنند. باور عامیانه ای وجود دارد که هرچه بیشتر در روابط به افراد نزدیک تر شوید آن ها را بیشتر دور می کنید و هرچه بی توجه تر باشید بیشتر آن ها را وادار می کنید تا به شما نزدیک شوند. این باور درباره ی این افراد درست است. اگر می خواهید دختران مغرور را به دست بیاورید، باید در رابطه با توجه به آن ها احتیاط کنید. باید آرام آرام به آن ها نزدیک شوید. به اندازه کم به آن ها توجه نشان دهید و به آن ها بفهمانید که آن ها را می فهمید. متوجه رفتارها و دلایل رفتارشان می شوید. از این جا به بعد باید به آن ها اجازه دهید که آن ها به سمت شما بیایند. درواقع همواره باید یک ضربه به نعل و یک ضربه به میخ بزنید. برای مشاوره روانشناسی می توانید با مرکز هنر زندگی تماس بگیرید. مقاله راه های جذب مردان و پسران مغرور را نیز می تواند مطالعه نمایید. 

 

اگر شریکمان بدین صورت باشد چه کنیم؟

اگر شریک عاطفی ما بدین صورت باشد تکلیف چیست؟ راهکارهای ساده ای وجود دارد که سعی می کنیم تعدادی از آن ها را مطرح کنیم:

۱.به چالش کشیدن : به چالش کشیدن بدین منظور است که شما بتوانید تا فرد را با واقعیات زندگی رو به رو کنید. اما این کار ممکن است آسیب هایی در پی داشته باشد. اگر در انجام این کار زیاده روی کنید ممکن است با خشم او مواجه شوید و ممکن است شریک مغرورتان آن را بی احترامی برداشت کند.
۲. رواندرمانی : روان درمانی چیست؟ با توجه به نوع مشکل رواندرمانگران می توانند با تکنیک های مختلف از جمله ایجاد چالش با سپر غرور آن ها به مبارزه پرداخته و دختران مغرور را برای زندگی سالم آماده کنند. 
 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه جذب دختران مغرور می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره9099075228 تماس بگیرید. 

 

 

خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

  مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسی،مشاوره اختلالات جنسی، مشاوره خود ارضایی در مردان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زناشویی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران بارداری، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره ترک اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره یادگیری کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره بازی کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره تربیت کودک، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره نوجوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره افسردگی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره جوان، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره طلاق، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره خیانت، مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره کنترل استرس و مشاوره کاهش اضطراب و .... ارائه می دهد. تبادل نظر هنر زندگی را حتما ببینید.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم ؟

چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم,دختران مغرور,جذب دختران مغرور,...
نویسنده : پوریا بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 24 مرداد 1397 ساعت: 17:25