مشاوره خانواده تلفنی و آنلاین | مرکز مشاوره تلفنی خانواده

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

مشاوره خانواده | مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده و مشاوره تلفنی خانواده طیف وسیعی را در برمی گیرد. استفاده از مشاوره مشکلات خانواده علاوه بر کمک در حل مشکلات خانوادگی می توانید در بالا بردن مهارت ما در زندگی به عنوان فردی در خانواده بسیار موثر باشد. از جمله مباحث مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره دوستی بین دختر و پسر، مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج، مشاوره دوران نامزدی، مشاوره همسرگزینی، مشاوره همسریابی، مشاوره ازدواج، مشاوره عقد و مهریه، مشاوره زندگی مشترک، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی، مشاوره دوران بارداری، مشاوره نوزاد و نوباوه، مشاوره کودک، مشاوره یادگیری کودک، مشاوره بازی کودک، مشاوره تربیت کودک، مشاوره نوجوان، مشاوره بلوغ و رشد، مشاوره جوان، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره طلاق، مشاوره خیانت، مشاوره چندهمسری و .... اشاره داشت. شما عزیزان می توانید از خدمات مشاوره حضوری و تلفنی خانواده مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی برخوردار شوید. 
 

برتری مشاوره تلفنی خانواده نسبت به مشاوره حضوری خانواده

امروزه بسیاری از خانواده ها برای مشاوره حضوری به مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی مراجعه می کنند ولی  چند مشکل برای مراجعه به مراکز مشاوره روانشناسی وجود دارد. برای مراجعه حضوری مشاوره خانواده مخاطبان باید از قبل به مراکز مراجعه کنند، وقت قبلی بگیرند و در لیست انتظار بمانند تا زمانی که نوبتشان بشود. در این سیکل در بسیاری از موارد، شاهد بوده ایم زمانی که نوبت بعضی از مخاطبان می رسید کار از کار گذشته و مشکلاتشان به مرحله بحرانی رسیده است.
 

دسترسی به مشاوره خانواده از تمامی نقاط کشور

مشاوره خانواده

یکی از بزرگترین مزیت های مشاوره های خانواده می توان به دسترسی آن برای تمام مردم کشور اشاره داشت. در بسیاری از شهر های کوچک و روستاها مشاوره خانواده خوب وجود ندارد و دسترسی به یک مرکز مشاوره خانواده خوب برای آنها بسیار مشکل است، لذا بسیاری از مردم نمی توانند از یک مشاوره روانشناسی خوب بهرمند شوند. همچنین در شهر های بزرگ بسیاری از افراد به دلیل مشغله زیاد خود نتوانند به یک مرکز مشاوره خانواده خوب مراجعه کنند به همین دلیل مشاوره تلفنی خانواده می تواند یک بستر مناسب برای حل این مشکل باشد تا تمامی مردم بتوانند به راحتی در هر جایی هستند، به راحتی با متخصصان مجرب ارتباط برقرار کنند و از خدمات مشاوره خانواده تلفنی بهرمند شوند.
 

چرا مشاوره تلفنی خانواده ؟

در دنیای تخصص گرای امروز دسترسی به مشاوران خوب بسیار مشکل می باشد. چرا که جمع آوری مشاوران متخصص در یک مرکز برای مشاوره حضوری فضای بسیار زیادی را نیازمند است، در حالی که از توان مراکز مشاوره روانشناسی خارج می باشد (به همین علت است که برای مشاوره حضوری نوبت دهی می شود). در حالی که زمانی که متخصصان، مشاوره تلفنی می دهند به فضای بسیار زیادی برای مشاوره نیاز ندارند و تمامی متخصصان در زمینه های مختلف می توانند در یک مرکز حضور یابند. به همین دلیل فرد هر زمان که به مشاوره تلفنی نیاز پیدا کند می تواند با مرکز مشاوره تلفنی خانواده تماس برقرار کند تا اپراتور او را به متخصص مربوطه وصل کند و بتواند مشکلش را مطرح کرده و در صدد حل آن برآید. در صورتی که موضوع او به تخصص دیگری نیاز داشت بدون نیاز به این که مخاطب به صورت حضوری مراجعه کند، به مشاور دیگر وصل شده تا بتواند پاسخ مناسب سوال خود را دریافت کند.
 

چرا مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

هنر زندگی تنها مرکز مشاوره تلفنی خانواده مورد تایید خانه روانشناسان می باشد که با بهره مندی از کادری مجرب و متخصص در زمینه های متخلف آماده پاسخگویی به تمامی سوالات مشاوره خانواده شما می باشند. درمانگران حاضر در مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی اعضای هیئت علمی دانشگاه های تهران و روانشناسان برتر تهران می باشند.
 

برای دریافت مشاوره خانواده می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید. 

 

 

 

خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

  مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسی

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:مشاوره خانواده تلفنی و آنلاین | مرکز مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره خانواده, مشاوره خانواده تلفنی, مشاوره تلفنی خانواده, مشاوره مشکلات خانواده,...
نویسنده : پوریا بازدید : 1 تاريخ : شنبه 27 مرداد 1397 ساعت: 21:03